Výměna zboží

Není zakoupený produkt vhodný pro Vás nebo obdarovaného? Zavolejte nám nebo napište e-mail, rádi poradí, vybereme nejvhodnější produkt a navrhneme možnosti pro co nejrychlejší řešení.

Výměna zboží je možná

Kupující má právo ve 14denní lhůtě na výměnu zboží za jiné. Například vyměnit velikost zakoupeného šperku za jinou velikost či jiný model.

Kupující doručí nebo odešle na své náklady vhodně zabalené zboží na adresu prodejce. Zásilka musí obsahovat produkt, kopii prodejního dokladu (fakturu) a vyplněný Formulář pro výměnu zboží, kde jsou specifikovány požadavky na výměnu.

Prodejce po doručení kontaktuje kupujícího a případně s ním dohodne podrobnosti výměny či čas doručení (například pokud je produkt nutné objednat či vyrobit na míru).

Výměna zboží není možná

Výměna zboží do 14 dnů od zakoupení není možná, pokud si zákazník zakoupí produkt, který není jako celek běžně v prodeji. Například šperky na míru, kusový nábytek či svítidla v požadované barevné či materiálové kombinaci, polstrovaný nábytek a podobně.

Vyměnit není možné ani produkty, kde je to vyloučeno z hygienických důvodů (láhve na vodu, erotické pomůcky, kartáčky na zuby atp.).

Výměna není možná ani v případě nákupu produktu v kamenné prodejně či zboží zakoupené pro další podnikání (na IČ).