Pro architekty a interiérové designéry

Spolupracujte s námi na vybavení interiéru i zahrady řešeného bytu či domu. Máme zkušenosti 10 let, díky nimž Vám umíme doporučit vhodné řešení.

Prémiový servis

S produktovým designem pracujeme 20 let a 10 let máme zkušenosti s prodejem. Pro Vás a Vašeho klienta máme připraven prémiový servis, kdy se o něj můžeme postarat od úvodní schůzky přes výběr produktů a vzorkování až po finální osobní závoz (ve vybraných lokalitách).

Materiály a vzorníky

V našem obchodě máme pravidelně aktualizované vzorníky a ukázky materiálů. Často jsme schopni zajistit Vám i vzorníky jiných materiálů, které ve vzorcích často nejsou. Dokážeme navíc vybrat vhodné materiály do specifických provozů (nehořlavé, často namáhané, odolné vůči venkovnímu počasí).

3D modely

Velká část výrobců nabízí 3D modely svých produktů, které Vám můžeme na vyžádání obstarat, často v různých formátech dle požadavků Vašeho software. Tyto modely Vám poskytneme zdarma.

Registrace pro další výhody

Registrujte se a získejte další výhody plynoucí z dlouhodobé spolupráce. Podmínky a možnosti můžeme probrat na osobní schůzce, telefonicky nebo e-mailem.