Pro architekty a interiérové designéry

Spolupracujte s námi na vybavení interiéru domu, bytu, veřerjného či komerčního prostoru. Poradíme s nábytkem, svítidly, dekoracemi, textilem i venkovním nábytkem.

Máme zkušenosti 12 let, díky nimž Vám umíme doporučit vhodné řešeníPrémiový servis

Pro Vás, Vaše klienty a Váš projekt

S produktovým designem pracujeme 22 let a 12 let máme zkušenosti s prodejem. Pro Vás a Vašeho klienta máme připraven prémiový servis, kdy se o něj můžeme postarat od úvodní schůzky přes výběr produktů a vzorkování až po finální osobní závoz (ve vybraných lokalitách).

Máme vlastní obchod Design Showroom na Praze 5 Anděl, kde se o Vás a Vaše klienty postaráme. Domluvte si s námi prosím schůzku předem.

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem
Stovky vzorků materiálů na jednom místě
Materiály a vzorníky

Dřeva, plasty, látky, kůže, kovy, skla, kameny, barvy,...

V našem kamenném obchodě v Praze máme pravidelně aktualizované vzorníky a ukázky materiálů. Často jsme schopni zajistit Vám i vzorníky jiných materiálů, které ve vzorcích často nejsou. Dokážeme navíc vybrat vhodné materiály do specifických provozů (nehořlavé, často namáhané, odolné vůči venkovnímu počasí).

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem
Podklady pro Vaše vizualizace
3D modely

Ve všech dostupných formátech

Velká část výrobců nabízí 3D modely svých produktů, které Vám můžeme na vyžádání obstarat, často v různých formátech dle požadavků Vašeho software. Tyto modely Vám poskytneme zcela zdarma.

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem
Může i nemusí to být jednorázová spolupráce
Registrace otevře další výhody

Není nutná pro jakoukoliv spolupráci

Registrujte se u nás a získejte další výhody plynoucí z dlouhodobé spolupráce. Podmínky a možnosti můžeme probrat na osobní schůzce, telefonicky nebo e-mailem, jak se Vám to bude hodit.

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem
Potřebujete pomoc či poradit?
Zavolejte nám nebo napište, rádi Vám pomůžeme