Pro architekty a interiérové designéry

Spolupracujte s námi na vybavení interiéru domu, bytu, veřerjného či komerčního prostoru. Poradíme s nábytkem, svítidly, dekoracemi, textilem i venkovním nábytkem.

Máme zkušenosti 10 let, díky nimž Vám umíme doporučit vhodné řešení

Prémiový servis

Pro Vás, Vaše klienty a Váš projekt

S produktovým designem pracujeme 20 let a 10 let máme zkušenosti s prodejem. Pro Vás a Vašeho klienta máme připraven prémiový servis, kdy se o něj můžeme postarat od úvodní schůzky přes výběr produktů a vzorkování až po finální osobní závoz (ve vybraných lokalitách). Máme vlastní obchod Design Showroom na Praze 5 Anděl, kde se o Vás a Vaše klienty postaráme.

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem

Stovky vzorků materiálů na jednom místě

Materiály a vzorníky

Dřeva, plasty, látky, kůže, kovy, skla, kameny, barvy,...

V našem obchodě máme pravidelně aktualizované vzorníky a ukázky materiálů. Často jsme schopni zajistit Vám i vzorníky jiných materiálů, které ve vzorcích často nejsou. Dokážeme navíc vybrat vhodné materiály do specifických provozů (nehořlavé, často namáhané, odolné vůči venkovnímu počasí).

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem

Podklady pro Vaše vizualizace

3D modely

Ve všech dostupných formátech

Velká část výrobců nabízí 3D modely svých produktů, které Vám můžeme na vyžádání obstarat, často v různých formátech dle požadavků Vašeho software. Tyto modely Vám poskytneme zcela zdarma.

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem

Může i nemusí to být jednorázová spolupráce

Registrace otevře další výhody

Není nutná pro jakoukoliv spolupráci

Registrujte se u nás a získejte další výhody plynoucí z dlouhodobé spolupráce. Podmínky a možnosti můžeme probrat na osobní schůzce, telefonicky nebo e-mailem, jak se Vám to bude hodit.

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem

Potřebujete pomoc či poradit? Zavolejte nám nebo napište, rádi Vám pomůžeme