Návrhy a vybavení interiéru

Stavíte nebo rekonstruujete dům či byt? Umíme Vám pomoci s řešením interiéru. Nabízíme služby v několika cenových relacích i úrovní služeb.

Výběr nábytku a svítidel

Máte návrh od architekta a není to úplně ono? Nebo jste si navrhli interiér sami a potřebujete pomoc s výběrem konkrétních produktů, aby třeba svítidla nesvítila moc ani málo? Rádi zdarma s výběrem pomůžeme.

Termín: na počkání
Cena: zdarma
Máte zájem? Domluvte si schůzku viz kontakt
 

Zjednodušený návrh interiéru

Navrhneme Vám interiér domu či bytu s přihlédnutím k zadanému rozpočtu. Návrh bude zahrnovat moodboard, půdorys s rozmístěním nábytku a svítidel, hmotové vizualizace, výběr produktů a konzultace (1 hodina na úvod a 1 hodina prezentace). Vše Vám zašleme do e-mailu.

V ceně není obsažen návrh ani řešení stavebních úprav, řešení elektroinstalace a dalších rozvodů TZB, řešení truhlářských prvků (vestavěného nábytku), zaměření prostor, realizace, návštěva v interiéru.

Termín: 2-3 týdny
Cena: dle rozsahu
Ukázky prací: www.DesignPro.cz
Máte zájem? Domluvte si schůzku viz kontakt
 

Komplexní návrh interiéru

Navrhneme Vám interiér domu, bytu nebo kancelářské či komerční prostory. Návrh bude zahrnovat moodboard, půdorys s rozmístěním nábytku a svítidel, profesionální fotorealitstické vizualizace, výběr produktů a konzultace (1 hodina na úvod a 1 hodina prezentace).

V ceně může být obsažen návrh řešení stavebních úprav, řešení elektroinstalace a dalších rozvodů TZB, řešení truhlářských prvků (vestavěného nábytku), zaměření prostor, realizace, návštěva v interiéru.

Termín: dle náročnosti zadání
Cena: dle rozsahu
Ukázky prací: www.DesignPro.cz
Máte zájem? Domluvte si schůzku viz kontakt